Zwę się Peter(Piter) oraz istnieję niepewnym chłopakiem

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) również stanowię skromnym młodym lat 17 o wartościowej budowie ciała dzięki szkoleniu parkour. Opowiem wam o wczasach, które odegrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że dążymy nad morze co mnie wysoce ucieszyło, ponieważ były nigdzie nie byłem zaś mogłem odbierać na niesamowite panny natomiast dążyć wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że kierujemy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po szczegółowej oraz suchej podróży udaliśmy się do kolegów, jacy tam mieszkali.

Zetknęli się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było estetycznie, słońce świeciło, fale uderzały się o koniec, a grunt jak zazwyczaj stanowił niemiły. Mój współpracownik natomiast ja otworzyliście występować w piłkę, po mało chwilach wpadła nam piłka za ekran, opuścił także przeprosiłem a w tymże błysku serce zapomniało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, i mi stanowiło słonecznie. Zza parawanu ukazała mi się piękna, atrakcyjna miła w wieku 17 lat. Włosy ciemne do skrzydeł, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini opowiadające jej oczy. Jędrny tyłek a solidne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezwykle kocham migotać w kulę, umiem się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, grać spośród taką szlachetną miłą w skórę zatem jakże znaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz zapytała jakże mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, zaś twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła także poczęli stawiać. Po zupełnym dniu na plaży wyszli na lody także spacer. Zdobył od niej rozmiar telefonu i namiary gdzie się zastrzegła oraz nie jest. Dzień później nie pojmował jej na plaży, dzwoniłem, jednakże tamte nie odbierała, wieczorem rodzice wyszli gdzieś do kolegów, i do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdziwiony, ale dobry, uzyskałem również skontaktował się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, jeśli tak chodzili, co wszelki okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na jakiś film, lub byt w teraźniejszym stylu. Zatelefonowałam do dziadków natomiast polecieli. W budynku walczyliśmy film (horror) także znosili się na wyciąganej wersalce, po decyzji co raz obok siebie. Po filmie puściłem muzykę kameralną z notebooka i znosił się poza niej. Zerkałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.