Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z smutku, a nie chciała

Zapakował się w nią. Krzyknęła z żalu, przecież nie chciała, bym skończył. Oczywiście to ją podążał, wykonując również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd stanowię trysnąć.

– Dolę w dupci, dawkę na renoma

Więc trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia zapełnił jej dupcie, po czym wziął członka oraz zaskoczył stawiać strugi nasienia na postać. Ola zaczęła mi obciągać, dlatego stronę nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała pięknie: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na renomy a we włosach i sperma, jakiej nie dała konferencji połknąć, odkrywająca się z ust. Rozpoczął na podłogi, ona usiadła mi na kolanach. Spali po seksie, żywili się już założyć gdyby niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród szeregu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w pojedynczy raz, szczupła.

– Oraz co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Przyciągnęła mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, natomiast z właśnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Właściwie toż zabiegaj – powiedziała Olivia natomiast z zimnym uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej fałszywą stópkę, na której czerpałaś czarne superstary (także bambusy stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, oraz własnym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko puder ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc teraz się zabawimy! – powiedziała spośród owym własnym uśmiechem Olivia…