W całej partii, staram się mieć dobry czas, ale wszędzie

W całej partii, staram się mieć dobry czas, ale wszędzie, gdzie idę, Elaine i jej człowiek-niedźwiedź zawsze pojawiają się i jechać na to z ich pysków. Oba z nich śmierdzi alkoholem i człowiek poci się tak źle, że potrzebuje prysznic. Myślałem, że skoro ciągle wpadając na nich, należy spróbować nawiązać rozmowę.
girl-1258739_1280
„Tak więc, kiedy po dwóch zacząć?”
„Około dwóch miesięcy temu,” Elaine mówi mi z łukiem. „Byłem przeżywa ciężkie chwile z moim poprzednim chłopakiem i wzdłuż przyszedł Pauly, który jest tak delikatny i miły. A BIG, jeśli wiesz co mam na myśli. ”
I „Pauly”, a klasą, jak on może być, kuranty z „Yah, ma ścisły mały dupek nigdy! Mmm nm. ”

Wielki, pomyślałem. Dwa lata, kiedy nadal miała przyzwoitą sylwetkę i nie mam nic, ale trzy miesiące z tym facetem, a ona sranie całym jego penisa. Patrzę z niedowierzaniem jak on pyta: „Więc skąd wiesz, Elaine?” I wstać i udać się do kuchni, mówiąc: „Muszę się napić.” „Przeszkadza nam każdy?” Pyta Pauly. Zanim zdążyłem udzielić takiego wniosku, to śmiało pytać „Elaine, nie jesteś w ciąży, prawda?”
„Do diabła, nie! I wyciągnąć za każdym razem, „mówi. A z tym, że zawrócić i iść do kuchni, gdzie Alison i współlokatorka siedzą. Sposób, w jaki ona patrzy na mnie, jestem całkiem pewien, że widział całą sprawę.

„Czy wszystko w porządku?” Spytała.
„Taa, jestem w porządku …” Nie jestem w porządku, a ona może powiedzieć.
„Chodźmy stąd”, ona sugeruje.
„Nie, to jest w porządku.” Ja jej powiedzieć.
„Hej bracie, jeśli jesteś w porządku, a następnie na swój sposób wesoły i zostawić nas w spokoju”, mówi pan Douche.
„Zamknij się, James!” Alison krzyczy.
„Nie, on ma rację. Nie należy zaczepiać was „, mówię jej.
„Nie martw się o mnie. Tylko upewnij się, że jesteś w porządku i czy czegoś nie potrzeba, jestem tutaj „, mówi, jak ona kładzie rękę na moim ramieniu, aby dać mi przytulić.
Jak tylko zwolni jej trzymać, ja nonszalancko powiedzieć: „Tak Elaine może być urodzeniu dziecka tego człowieka-niedźwiedzia w około 6 miesięcy.”
„Naprawdę?” Alison pyta.
„No, no,” odpowiadam. „Ale sądząc z ich braku metod antykoncepcji bezpieczeństwa i że guz bóg okropne dziecko, to jest wysoce prawdopodobne. Chociaż gdyby to preggers i utrzymuje picia drogę robi, jej dziecko będzie albo kończy się martwe lub wygląda jak małpa. „Alison chichocze od słuchania tego. Nie wygląda zbyt zadowolony, a ona zatrzymuje się po obejrzeniu mojej twarzy, ale jej szampana osobowość jest zakaźna i nie mogę pomóc, ale niech się chichot siebie. I na piwo z lodówki i tak biorę łyk, słyszę Elaine rzygać całym Pauly Bear i prawie wypluł mi drinka. Alison wygląda szczęśliwy widząc ją tak nieszczęśliwy jak ten.
„Stary, stosowane do tej pory, że?” James Bicze pyta. „Chyba nie należy spodziewać się wiele z poczuciem mody.”
„Cóż, nikt nie może zjechać, że niesamowite kozia, jak to tylko możliwe”, mówię sarkastycznie i Alison śmieje się na jego koszt kliknij http://www.anonse-panow.net.pl.
„Poważnie, a co się z odcieniami?” Pyta. „Jesteśmy w pomieszczeniu!”
Jej promieni słonecznych są wylewanie na mnie i moja noc nie czuje się już tak źle.

Pod koniec nocy, mam sprawdzanie pokój mojego przyjaciela, kiedy Alison przychodzi uciec od tłumu na sekundę. Patrzę na te wszystkie zdjęcia, grad blaszek wielokrotnie prom i obrazów, które pokrywają swoje mury.
„Nie mogę uwierzyć, że to już rok, co?” Mówi.
„Taa … czuje się jak tylko wczoraj” wspominam.
„Czy żałujesz czegoś?” Pyta.
„Nie,” mówię jej. „Przeszedłem przez wiele doświadczeń i przez to wszystko udało mi się przeżyć szkołę, dotarł do wspaniałej szkoły na studia i mój najlepszy przyjaciel jest wciąż moim najlepszym przyjacielem. Co więcej mogę chcieć? ”
Ona kroki blisko i oprzeć się na mnie jak otoczyć ramieniem niej, trzymając ją blisko i opierając głowę na jej szczycie, kiedy patrzą na ścianie i wygrzać się w pamięci, że przynosi nam. I kłuć ją na boku jej talii, a ona skacze i pozwala się skowyt. Śmieję się.
„Pobiera ya za każdym razem!”, Mówię więcej: http://www.ero-rozmowa.pl.
„Nie jest śmieszne!” Mówi, starając się wyglądać grożąc, co czyni go jeszcze zabawniej, bo jest bardzo małe. Poważnie, jeśli Alison próbuje ze mną walczyć, to ona wygra, bo będzie umierał ze śmiechu.
„Czy żałujesz czegoś od ciebie?” Pytam.
„Nie miałbym nic odpowiedniego tańca prom,” mówi. „Moja data minęła ostatnią piosenkę, bo miał tras. Było Lifehouse też, co jest moim ulubionym. ”
I niech się parsknięcie jej kosztem, a ona łokcie mnie delikatnie w jelitach w tym zakresie. „Przynajmniej miał datę” Ja jej powiedzieć.
„Lepiej bez tej suki,” mówi mi.

Przeczytaj dalej: http://www.gejoferty.waw.pl