Tony wielki włoski facet z owłosione ramiona i brzuch

Tak Kristina gdzie pozostajesz na noc?
Kristina uśmiechnął „faktycznie jem mnóstwo Dzisiaj są otwarty metabolizm, by utrzymać moją stronę” odbyła się kręcić dla wszystkich mężczyzn. Wszyscy wziął danie a usiedli w obwodu wokół chłodnicy, iż Mark dodatkowo jego braci przyniósł. Jeden spośród nich wyjął dłoń do niego a wziął piwo zaoferowanie go Kristina i dalej pyta, lub człowiek tego marzy. Kiedy jedli Kristina został wprowadzony do wszelkiego z facetów wokół niej, był Poziomy wielki włoski gość z owłosione skrzydła oraz brzuch. Roger, jaki istniał otwarty mały człowiek, z ciężkim zmysłem i delikatną gościa jak palce. Phil i Andrew stanowiły prawie takie same oboje krępy, tęgi mężczyzn z wysokimi krzaczastych brwi. Kristina uścisnął któregokolwiek z ich dłoni również szybko rozpoczął się do rozmów z całą grupą. Odgadła rację Mark istnieje na końcu stary, aby stanowić jej dziadek, cali w partii miała co chwila 60 lat, jeżeli nie starszy, ale każde stanowiły wspaniałe oraz zaskakujące więc nie przeszkadzało wiszące wokół nich. Gdyż czas mijał, i słońce schodziło Tony wziął do chłodnicy oraz wystawił butelkę whisky, nalał każdemu strzał oferowanych wiwaty także pełni pili górę. Broniło się to, aż butelka stanowiła zleceniu dwie trzecie jest, Kristina był miły, jej inteligencja była pływanie oraz czuła, że ​​prawdopodobnie żyć tak odpoczywać w wózku na noc, niż spróbować jazdy ten pijany.

„Tak Kristina gdzie przebywasz na noc?”, Powiedział Mark zauważyć, iż istniał raczej pijany. „Och, rzeczywiście złapać się do aktywności jutro, więc będę wymagał pojechać do zakładzie później, kiedy wytrzeźwieć” „Ah. Wiesz, iż stanowię zaczęty, jak dokładnie obsługiwane, że whisky od człowieka masy ja myślę byłeś lekki „Kristina roześmiał się:” Jestem naprawdę szczególnie przyjazna obsługa mój alkohol. Stanowię ludzki w kadrę wielu prace „mrugnęła na Opinia. „Gdy to, co moja możliwość”, ogłosił jego pragnienie zadebiutował na insynuacje dziewczynki. „Dobrze Określił wszystkich gapisz mojej piersi rzeczywistość oraz umiem czytać własne propozycji o tymże, co tylko chcesz ze mną zrobić stary pervs. A skoro uważam zamiar pokazać, co rozmawiam potrzebujemy niewiele więcej prywatności ”

Kristina był właściwie coraz włączony sądzić o aktualnym, co proponuje skończyć z bieżącymi dawnymi ludźmi. Gorzałę poszedł prostopadle do środka również nie wiąże się z wiedzy wynosiła co znała, ci faceci chcieli spośród nią zbudować. Dla niej historyczna owo będzie nieuczciwy oraz zdeprawowany, ludzie byli co najmniej trzy razy w jej wieku oraz że podarował ją wyjątkowo o tym myślała.

„Znam wyłącznie miejsce”, powiedział Mark jak i pamiątka z przyjaciół wstał pakowania prostych idei „follow me Kristina.” Zaczęli z Markiem oraz ramienia Kristina w ramię, podczas jak inni klienci trzymali swoje sytuacji z powrotem do przyczepy kempingowej. „Gdzie oni przechodzą?” Zapytał Kristina, który nagle dał sobie myśl, że istnieje jedna z Markiem. „Och, oni będą z powrotem moja piękna po nisku opuszczają nasze sytuacji w krajowym camper”. Wpadli do budynku razem tusz oraz Mark szybko ustalił miejsce, aby potwierdzić się, że istnieje zmienny z przyszłych mężczyzn. Kristina obserwował mężczyzny z głodnymi oczami, gdy dbała jeszcze dobrze, jak się da tych gości wszystko, czego zamierzałem. W tajemnicy ona wciąż potrzebowała żyć zużyte przez gościa starszego od niej, wtedy był jej nadzieję, skoro planowałem pięć starcy ludziom pragnie, żeby jej cum ich śmietnika.
Zobacz też: owłosione cipki oraz sponsora szukam