Ten cholerny samolot nie mógł się tam dostać wystarczająco szybko

Ten cholerny samolot nie mógł się tam dostać wystarczająco szybko, o ile mi chodziło. Przyznano nam nie przyjechać wcześnie, więc mogłem przestać przez terminal frachtu lotniczego i zorganizować dla dużych kawałków Kayko wysłał być dostarczone do domu. Jednak pozostała część czasu indeksowane przez tempie dla ślimaków. Mark i Erin obaj pragną zobaczyć dziewczyny do domu, tak jak ja. Ale późnym wieczorem wydawało się po prostu zwolnić się z każdą chwilą. Wiedziałem, że dziewczyny będą zmęczeni, kiedy przybyli. Zrobiłem to bardzo wiele razy te same lotu na mojej drodze powrotnej z Australii i Azji Południowo-Wschodniej, ale to był mój pierwszy raz w oczekiwaniu na lot. I pozwól, że ci to powiedzieć, że niczego!

body-1095225_1280

Gdy zarząd przyjazd wykazały, że ich plan był na ziemi, wiedziałem, że to nie będzie trwało zbyt długo, zanim zostały połączone. Około godziny później wszyscy trzej wyszli z obyczajów. Shioris włosy wzrosła z powrotem trochę, patrząc bardziej jak pixie cut, niż kogoś, kto miał głowę sex anonse ogoloną na celu. I wszystkie trzy zostały ubrane w krótkie spódniczki i kolorowe topy, patrząc bardziej amerykański niż japoński.

„Wujek Mike!” Wrzasnął bliźnięta zanim przyszli ładowania w moje ramiona.

„Witaj wy,” Powiedziałem, jak oboje przytuliła mocno mnie.

„Brakowało nam ciebie brakowało nam ciebie!” Oni powiedzieli, próbując przytulić farsz ze mnie.

„Dobrze nam brakowało ciebie też!” Odpowiedziałem, jak spojrzałem na mojej pięknej żony. „Hej piękna.” Powiedziałem, jak puszczone wolno z bliźniaków, aby mogli przytulić Erin i Marka.

Kayko nie powiedział ani słowa na początku. Opuściła torby na nogi i rzucił mi się na szyję. Czułem się tak dobrze trzymać żonę w ramionach ponownie, że prawie się rozpłakał. Teraz zrozumiałem, co to za Kayko dla wszystkich tych lat. Miała tolerowane mnie jest już za kilka tygodni w czasie przez ostatnie 13 lat i ani razu nie skarżył. Teraz wiedziałem, dlaczego chce, żebym w niej prawie każdym przebudzeniu chwili, gdy byłem w domu. Radość czułem w moim sercu w tej chwili powiedział mi, jak bardzo seks anonse kochała i brakowało mi.

Kayko dał mi wielkiego buziaka, a ja trzymał ją mocno do mnie, zanim odsunęła się spojrzeć mi w twarz. „Mmmm, to jest tak dobrze być w domu,” powiedziała z miłym uśmiechem.