Robię zwykłe pozdrowienia i wysokie piątki przed słyszę jakieś pieniactwem

Robię zwykłe pozdrowienia i wysokie piątki przed słyszę jakieś pieniactwem wychodzi z kuchni. I nagle widzę, Elaine potykając się z kuchni z butelką piwa w ręku i jej czerwona twarz jak pomidor. Ona przybierały na wadze od liceum. Albo spakowała na pierwszoroczniak piętnaście albo że tzw modelowania kariera nie pracuje, a ona teraz pije się na śmierć. Ona na pewno wypełnione, co chyba jest to, co zawsze pragnął, ale wraz z nim, teraz zyskała trochę bump dziecka, które zakładam, że jest z piwem, a nie jej istoty preggers jak ona jest szczęśliwie gulping dół butelkę w ręku.
girl-1258738_1920
„HEEEEEEEEEEEEEEY Kevin !!!!!” ona krzyczała.
„Hej …” mówię niezręcznie. „Miło cię znowu widzieć, Elaine.”
„Koleś, przykro mi”, mój przyjaciel mówi. „Zapomniałam ci powiedzieć, że nadchodzi.”
„Wszystko w porządku”, mówię mu. „Bez obaw.”

Odwracam się, aby zobaczyć ten wielki osobę owłosioną wpychając mu język w dół jej gardło, a ja psychicznie rzuca się trochę w ustach. Nagle słyszę znajomy głos głośno powiedzieć: „Chwila, kiedy niedźwiedź grizzly wbić się swoim ex?” To Alison i święte miłosierdzie, patrzy absolutnie w porządku. Formularz sylwetkę fioletowy strój bez rękawów z serek, który naraża podpowiedź rozszczepienie wszyscy zajadali się do niej z formą precyzję montażu, która umiejętnie pokazuje poza jej krzywe i zwracając wiele głów w pokoju. Nie pamiętam kiedykolwiek widząc żadnej rozszczepienie na nią, nawet nie od noszenia sukni balu w ubiegłym roku. Jej włosy są w dół od jej zwykłym kucykiem, podzielony w środku i spadające na jej bokach około nieznacznie niższa niż ramię długości. Stoi nieco wyższy niż zwykle ze względu na parę obcasie buty, które daje jej dodatkowe 3 cale. James podchodzi do niej i próbuje podłożyć pocałunek na niej, ale ona zamienia ją w policzek mu w zamian.

Idę do niej i dać jej „wygląd” – nie, nie „Hey Baby” wygląd, ale „tak naprawdę on?” Wygląd.
„Co?” Mówi.
„W porządku, wiem, że studiując sztukę na Uniwersytecie Columbia i że tłum może się nieco hipster-owski, ale daj spokój, on?” Ja jej powiedzieć.
„Od kiedy zacząłeś się tak defensywna?” Pyta.
„Hej, miałeś swoje komentarze na kogo dnia tak, swojego najlepszego przyjaciela, nie zasługuję na taką samą uprzejmość?” Odpowiadam.
„Nie jesteśmy celownik,” wyjaśnia. „Jestem po prostu przychodzi do jego partii.”
„To tylko niektóre Sukienka na imprezę” Mówię jej, wskazując w górę iw dół.