Powiedziała, zwracając się też daleko czerwone od rumieniąc

Źródło: strona internetowa
Jenny: Wiem kochanie, lecz z tegoż, co ujawnia się, musimy wspominać o aktualnego fasonu sytuacje już dziś. Potrzebuję tylko, gdyby była stabilna.

Becky: mama im nie seks OK. Ive nigdy nawet nie pocałował chłopca wcześniej.

Powiedziała, zwracając się jeszcze bardziej czerwone z rumieniąc.

Jenny: ok dobra. A po prostu masturbować. Co doprowadziło, iż planujesz o więc wykonywa?

Becky: Nie umiem. Okresami po nisku się naprawdę gorąca pomiędzy moimi nogami, i wybrane z dziewcząt w nauce dała mi ostatnią mów a rzekł, powinien zamontować go we mnie, gdy zdarza się, i przewiduje się niezwykle odpowiednie, bo układa się cały mokry dół.

Jenny pozostawała z szeroko rozwarte oczy. Była niewiele szczęśliwa, iż ​​jej pociecha została utworzenie się do niej, i teraz czuła, jakby była wiecznie ta jedyna kobieta Becky z czystości w jej reakcji.

Jenny: jego firmie jest bardzo Sweety. Zdarza mi się dobrze, im po nisku starszy, więc mogę go pytać. Powiedz mi coś. Co z pończochy także wielkie obcasy?

Zapytała, jak ona zachichotała trochę. Becky wpatrywał się w ziemię oraz zarumieniła.

Becky: Nie wiem. Widzę, że trzymanie ich czasem natomiast po prostu planowałem istnieć taki jak ty. Ale kiedy instaluję żeruje na nim odbywa mi się gorąco między nogami ponownie. że obecne, co się stało wczoraj.

Jenny zajrzała na córkę, gdy opisywała. Odkryła, że ​​zatem zaskakujące, że ona widzi na córkę w odmiennym świetle teraz oczy przyczepiane pierś formularz Becky w dół jej ciała, a wysiłkiem nie potrafiła nie zauważyć dziwne uczucie przyszedł nad nią, gdy zerknęła na palcach Becky. Obecne stanowiło owo samo serce użyła dostać, kiedy spoglądał na koguta, że ​​trudno było zbytnio nią.

Becky: podoba Ci się mój lakier do paznokci?

Becky zapytał z chichotem jak oczy Jenny odpalił się i przekazała sobie myśl, iż został zamknięty, ale podziwiając Becky był nikt mądrzejszy o aktualnym. Jej palce były malowane glittery jasny różowy, jak wolno żądać, by znaleźć się na specyficznym piętnaście letniej dziewczynki.

Jenny yeah jego przyjemne. Przypomina Ci.

Ona zareagowała i starał się oczyścić gardło, jak jej charakter schodził z powrotem na widok córki w pięknych obcasach. Żeby istniałoby naturalnie były, iż przebiegła bez seksu, że stanowiła dzisiaj będący nieczyste rozmyśla o naszym dziecku.

Becky: dzięki mama. Lubię robić palcach błyszczą. Potem przeważnie nową parę butów oraz otwórz je zaś dopasować moje Pretty Little palce. Ale przebiegami to stanowi mnie ogrzać ponownie swe wysiłkiem muszę zrezygnować do apartamencie oraz postawił wtedy trochę we mnie jeszcze.

Jenny stara w szoku jak otwarta Becky mecz. Wtedy dawna prawidłowa niewinność. Była zamiar nie mężowie nie dyskutują o aktualnego stylu myśli tak łatwo.

Becky: lubisz palcach mamę?

Poprosiła o młodym uśmiechem na czci.

Jenny: tak postępuję. Oni są niezwykle estetyczni.

Ona zareagowała realizacji córki stanowił szalenie rad z tejże formie. Odbierała jej cipki zmoknąć jak rozmowa wylewała się wysoce i obserwowałam Becky rozłożone palce i usuwają ich kiedy oboje je kochał.

Becky: aww. Dzięki mamo. Cenię ich dobrze, kiedy mieć wysokie obcasy. I wyglądają niemało dorósł, gdy je ciągnąć oraz podoba mi się sposób, w jaki moje nogi patrzą w nich. Chcesz sprawdzić?

Poprosiła starą także wówczas było wyłącznie normalne, że istniała pobudzona.

Jenny: pamiętaj kochanie, jeśli faktycznie chcesz mi pokazać.