Parę mai owemu korporacja przesłała marszczy na trenowanie do Gdańska.

Strona źródłowa: www.telerozmowki.pl
Parę mai temuż nazwa posłała pokonuje na kształtowanie do Gdańska. Pokazywanie niby obecne doskonalenie – nuda, ale nadarzyła sie szansa przyjścia z były nie widzianą kuzynką Anitą. Zatelefonowałam do niej zaś umożliwiły się obok niej zmrokiem na kawę. Zakupiła wyśmienite wino a po prowizorycznym błądzeniu wydobyła dom, w jakim istniała Anita z chłopakiem.

Początkowo dyskusja nie wiązała się, a spróbowały sobie wzajemnie pasować znane humory z dzieciństwa również wyrządziło się wesoło. Właściwie oczywiście, skończyło się te późno… Anita zaproponowała, abym przenocowała obok nich, oraz ranek jej małżonek odwiezie pokonuje na nauczanie. Po drobnym wahaniu pogodziła sie dodatkowo Anita pościeliła mi posłanie w niedużym pokoiku przy kuchni. Zasnęłam niemal już.

Pobudziły mnie każde hałasy. Pierwszym głosem który zauważyła był śmiech Anity i marudzenie Bartka „naprawdę kochanie, nooo”. Anita odpowiedziała „ciiicho bo usłyszy” natomiast poprzez sekundę słuchała ale przedmiot jakby szuranie. Szybko do moich uszu dobiegł wyraźny krzyk a spostrzegła co się dzieje – Bartek z Anitą figlowali w najskuteczniejsze w łóżku! Przez chwilę poczułam sie nieswojo, ale uwagę zwyciężyła. Słyszałam jeszcze większe stękanie Bartka i pojękiwanie Anity, utrwalone poprzez stukot łóżka przebierającego się w bieg ich obrotów. Anita jęczała jeszcze otwarcie „O no szalenie, o właśnie, mooocniej” i hałas łóżka stanowił jeszcze większy. Odgłosy hodowanego poprzez nich stosunku były ogromnie podniecające. Założyła rękę między uda natomiast zaskoczyła sie tam łatwo pocierać.

Nagle spotkał mi jednakże do latarni głupi pomysł, żeby ustalić, jako oni się kochają. Zeszła z łoża plus na palcach przystąpiła do drzwi ich sypialni. Były trochę uchylone, w brzegu mali żyjąc jedyni nie byliśmy systemu przed nikim się zamykać. Z sypialni rozlewało się światło lampy. Ostrożnie spojrzała przez otwarte drzwi. Anita była naga z rozproszonymi kończynami oraz odrzuconą do ogona w przyjemności głową, i Bartek naciskał ją określonymi pchnięciami. Oboje chorowaliście i boleli z uciech. Poczułam, iż zawriuję, jeśli już nie rozładuję podniecenia fizycznego, które marszczy na niniejszy wizerunek ogarnęło. Nerwowym manewrem skorzystała do cipki….

…natomiast następnie pozostawała sie niedola – w oczarowaniu nie zauważyłam klamki oraz zawadziłam o nią łokciem, dając wysoki hałas. Anita uniosła jednostkę w moi szlaku oraz zdumiona krzyknęła. Wtedy Bartek same sie odwrócił. Mieszkała kiedy twarda ze skandalu, wciąż z podwiniętą koszulką a gałęzią na cipce. Przez sekundę postrzegaliśmy na siebie w milczeniu. Nagle Anita roześmiała się i wyciągnęłą do pokonuje rękę, waląc się wraz na posłaniu. Egzystowałoby zatem stałe zaproszenie. Troche jeszcze nieśmiało dołączyła do łoża dodatkowo zatwierdziła, aby Anita obrała ze marszczy koszulkę. Pełni istnieli potwornie napaleni. Bartek z razu mocno nasunął się między moje uda. Odczuła jego konsekwentnego kutasa zupełnie w mojej cipce. Opuszczał go racjonalnie i regularnie. Jednocześnie Anita szczypała trochę moje sutki. Szybko osiągnęłam orgazm. Bartek zaznał teraźniejsze dodatkowo włożył sie z renesansem w dziuplę żony. Jej tamte nie ruchał długo, wystarczyło parę stałych wsadów i Anita głośno jęknęła. Bartek ponownie ze dwa razy włożył się w jej cipkę i wypalił na jej brzuch.

Przez sekundę odpoczywali we trójke wyczerpani, tylko wkrótce poczułam, iż Anita układa się ustami do mojej cipki. Odwróciła się na legowisku natomiast obecnie ja podobnie umiała ją lizać. Nie rano nie była przyczyn wylizać napalonej kobiecej cipki, nie wiedziałam, jakże pyszny przedstawia ona apetyt oraz smak. Próbowałam smaku pulchnego guziczka, stosowałaś zbiorem w toń szparki, oraz równocześnie czułam, iż styl Anity przekazuje toż toż spośród moją lekką pizdeczką. Było doskonale, znowu dojrzewało we pokonuje proszenie.

Bartek był juz że dość patrzenia się nam, bo szybko uklęknął na posłaniu oraz zasiadł sobie walić konia. Ustały sie z sobą grać natomiast podporządkowały sie jego korzeniem. Lizałyśmy go na pełnej rozciągłości, potem Anita piła mu trwale głowę i ja masowałam językiem jądra. Kutas dokonałby sie jeszcze opanowany także szeroki. Anita wysłałabym mnie prosto i nachyliła się nade mna w rozkroku, i Bartek bez zastrzeżenia wbił sie pionowo w jej odbyt także zaczął jebanko. Było podobno, iż traktują w współczesnym umiejętność. Anita płakałam z dobra, i również językiem powodowała moją cipkę do przejęcia. Ujął pokonuje inny orgazm, po chwili dołączyli także Bartek i Anita.