Ona z kolei zdjął bluzę i przycisnął do piersi

Ona z kolei zdjął bluzę i przycisnął do piersi. Rozpiął jej dżinsy, a ona jego, i są niemal w tym samym czasie spadła pod nogi. Pagórek w pniach mężczyzn uderzył Natalię. Alex pocałował wszystkie – usta, szyja, ręce, klatki piersiowej, brzucha, stopniowo malejące coraz niżej do małych trójkątów koronkowe stringi. Natalia nogi stały bawełny i usiadła na kanapie. To pozwoliło Alexis usunąć jej majtki i priniknut usta do jej starannie ogoloną cunt. On bardzo sprytnie pracował jego język pieścił jej łechtaczkę, ssąc na oferty pań zewnątrz warg sromowymi, a następnie wsiada do niego. Przed takimi ciśnienia żona nie mogła oprzeć się długo i wyginając ją z powrotem zaczęła gwałtownie zakończyć. Alex zatrzymał pieszczoty i patrzył, jak kobieta budzi się do życia.

feet-224680_1280

Potem wziął ją w ramiona, przeniosła się do sypialni i położył na ogromnym łóżku. Oto pole pomyślała Natalia. Stanął przy łóżku i spojrzał na nią, ona przyszła do siebie z przyjemnością i spoglądając usiadł na zadzie i wyciągnął dłonie do kąpielówkach. Wyciągnął je w dół oferty pań. Co otworzyła oczy spowodowały nieznaczne zamieszanie. Była członkiem nieco ponad dwadzieścia centymetrów długości i szerokości sześciu centymetrów, zwieńczony jego dość dużą głową. Był w pełnej gotowości bojowej. Natalia ochłonięciu wzięła go za rękę i delikatnie pogłaskał, a następnie jąder, które były gładko ogolony. Ostrożnie podniósł go do ust i ucałował go. Potem wzięła w usta i zaczął ssać powoli kręcąc głową w przód iw tył. Jest on dostarczany do przyjemności partnera, jęknął, a następnie zaproponował, aby zmienić pozycję. Położył się na łóżku, a moja żona rozstrzygnięte między jego nogami i ssać jego godności bicie patrząc mu w oczy i połykania jak najwięcej. Jej włosy delikatnie dotknął ręką. Zadrżała, gdyż jego ręce były Aleksiej rzucić na głowie i gwałtownie się odwrócił. Widziała Alexis przyjaciół, którzy byli z nim w klubie. Nick i Witalij był zupełnie nagi i podekscytowany ogłoszenia pań członkowie stanął na baczność. Ich członkowie są mniejsze, ale ta sama kwestia szacunku. Witalij, i to on poklepał po głowie Natalia powiedział.

– Nie martw się, wszystko będzie dobre i piękne.

– Natalia musiała być w domu o ósmej – powiedział Alex.

– Cóż, to nie będziemy tracić czasu – powiedział Witalij i uśmiechnął się – kredyty przyjemne zdradzają pasję.

Natalia siedziała zupełnie nagi na środku ogromnego łóżka między Alexey nogach łóżka stały dwa więcej młodych i pięknych ludzi. Myśli ścigał się w szybkim tempie w głowie. Tak więc zgodził się na to z góry – pomyślała Natalia – oni po prostu potrzebują kobiety, kobieta, która zgadza ogłoszenia pań się iść z kimś, czy też od nich, a inni dołączą. Potem wpadł w pułapkę. Ale nie, oni są skonfigurowane nie jako gwałcicieli, nie są one podobne do tych, które chcą się dobrze bawić, dobrze, dokąd pójść – że moja żona – powinny być takie same się bawić, bo to, co chce, kiedy poszedłem z obcego mu domu.