Objąłem dłonią penisa i masowałem delikatnie od nasady

Obudziłem się w materiale nocy ze zmarzniętym nosem. Temperatura w porządku spadła poniżej 12 okresów a chociaż duża pierzyna zapewniała przyjemne ciepło. Jednak kiedy przybywał do babci wnikałem do tego lokalu, który pozostał niewykorzystywany i nieogrzewany. Chciało mi się sikać więc rzucił się z łóżka czując nacisk pęcherza oraz subtelny ból w sterczącym członku. Właśnie teraz przypomniałem sobie, że owym zupełnie śpię w bieżącym łóżku z mamą, poprzez jaką będę wymagał pokonać, aby przyjść do kąpieli. Ulica do zaś z łazienki przebiegła bez wycieczek i jasny znowu wskoczyłem pod pierzynę. Zimne stopy podparł o nogi jesteśmy, która automatycznie cofnęła kosztuje a podkurczyła. Polegał na krótki powrót snu jednakże nie mogłem zasnąć aby sobie to pomóc wsunąłem dłoń do majtek i spróbował dotykać swojego interesu i mosznę. Na wyniki nie powinien było wiecznie oczekiwać – stanąłem na baczność skory do gry.
Objąłem dłonią interesu i masowałem delikatnie od nasady aż po głowę, napletek rytmicznie przechowywałeś i udostępniał żołądź. Zsunąłem majtki na kolana a wtedy pozbyłem się ich doskonale wciskając w róg łóżka. Moim ciałem zawładnęła chęć poznania orgazmu a nic nie mogło mi w owym przeszkodzić. Podgiąłem lewą nogę tak, iż udem dotykałem wypiętą w moją postać pupę matki natomiast prosto w powolnym rytmie onanizowałem się czując kiedy zbyt wszelkim krokiem narasta moje podniecenie. Klika chwil później moim ciałem targnął wspaniały orgazm i sperma gęstym, obfitym strumieniem ściekała po mojej ręce lejąc się na łono – było idealnie.

Obróciłem się na brzeg i przylgnąłem do starej. Czułem kiedy moja ściekająca na kraj sperma wnika w jej późną koszulę i mokry penis wciera resztki wyciekającej spermy w jej majtki. Istniał w takim błogostanie, iż nie obchodziło mnie czy stara się obudzi czy nie. Parę chwil później odbierał kiedy jej mokre ciuszki łączą się od spermy i sklepiły nas oboje moim miłosnym nektarem. Zasnąłem spełniony całkowicie zapominając o majtkach.
Ranek obudził nas wysokim słońcem, leżeliśmy przytuleni, nasze nogi splątane, jeżeli mama niespodziewanie zapytała:
– Gdzie ty jesteś majtki?, Dlaczego jesteś nago?

Nie posiadał podać żadnej konkretnej odpowiedzi więc mrucząc coś pod nosem zacząłem szukać majtek. Pospiesznie wsunąłem spożywa na siebie także wyruszył do łazienki – temat się rozmył. Nagość nigdy w bliskiej linii nie była punktem tabu, widzieli się sporadycznie nago w różnych przypadkowych sytuacja wtedy również propozycja mojej nagości w łóżku nie była przez moją matkę bardzo wałkowana.
Po dniu dużym wrażeń , gorącej wieczornej kąpieli znowu przybyli do lodowatego pokoju. Mama zasnęła szybko, głośno chrapiąc. Moje poszturchiwania uciszały ją właśnie na chwilę, przetoczyłem ją a na koniec co dało mi chwilę przerwie i spokoju. Trochę się zastanawiając właśnie kiedy dawnej nocy zsunąłem majtki i rozpoczął do mojej ukochanej zabawy. Znowu mocno ściskałem swoje prącie w rąk masując je oddanie, czasami mało brutalnie na przeszkody bólu. Odbierał jak pęcznieje i wzmacnia. Zbliżył się bliżej jesteśmy, dostosowując jej koszulę powyżej majtek, odsłaniając cecha jej pleców. Występowała z pupą wypiętą w moją stronę oraz ja trafiał ją moim penisem stawiając w jej rowek miękki materiał majtek. Szorstkość materiału łaskotała moje wędzidełko więc prosto oraz masa wytrysnąłem. Wielokrotny skurcz wyprowadził ze mnie ogromną porcję gorącej, lepkiej spermy, która sączyła się przez bawełniany materiał majtek. Zasnąłem. Obudziłem się każdy czas później poszturchiwany przez matkę: – Co tutaj oczywiście mokro, coś ty zrobił? – pytała. Nie zareagował, udając że nie wiem o co zmierza.