Muszę powiedzieć, że byłem w ogromnym niekorzyść

Muszę powiedzieć, że byłem w ogromnym niekorzyść. (Podoba Ci faceci nie mógł odgadnąć go) Oto ja, w obcym kraju, w kraju klubu w przestrzeni publicznej bardzo, a ja po prostu nie moje orzechy podał mi na tacy wraz z dobrą porcją przyssawką. Przynajmniej tak się czułem w tym momencie. Co byś zrobił?! Czułem się jak niektórzy właśnie sięgnął do mojej piersi i wyrwał mi serce! Nie mogłem myśleć o odpowiedzi, więc milczał. Sięgnęłam do torby i wyciągnął mojego kierowcę bez słowa. Kiedy odwrócił się i zaczął odejść usłyszałem bardzo cichy i nieśmiały głos Kayko powiedzieć jedno słowo, „Mike?”

Ito i Hirito zostały chichocząc o wydarzeniach porannych sex anonse, kiedy podszedł do nich. I nie obchodzi mnie, i już miałem zamiar uczynić je za to zapłacić.
woman-9951_640
„Więc kto jest się w pierwszej kolejności?” Hirito zapytał z uśmiechem na twarzy, jakby nie miał pojęcia.

„Czy na to,” I odpowiedział podczas pochylony przed moim klubie.

Jest naprawdę szczęście rzeczą w tym całym bałaganie. Hirito nie może grać w golfa wartego gówno. Jego tee strzał był palnik robak, który dotarł zaledwie 100 jardów i tak w dół toru wodnego. Pounding głowę swojego klubu przeciwko ziemi Jestem pewien, że ocenzurowano w języku japońskim. Ito, z drugiej strony był upominając go na dobrze grał strzale, stwierdzając, że jego drugi strzał byłoby idealnym rozwiązaniem. Ja tylko się uśmiechnął, bo miałem zamiar wziąć mój własny styl sprawiedliwości.

Ito teed i pokrojone w lesie. Wiedziałem, że zrobił to celowo, bo nie shanked jeden cały dzień. Hirito tylko się roześmiał i wskazał, celowanie, że on na pewno przegra otwór nad jednym. Uśmiechnąłem się tylko myśli: „Nie wiem, jak prawo jesteś, kolego”.

Wtedy to była moja kolej. Chyba wypaczony sex anonse moją piłeczkę uderzę tak trudno, moja Unleashed gniew wysłał go pływające w dół toru wodnego, jak został postrzelony z pistoletu. Dzięki odbiciu i rolki miałem prosty układ do zielonego na podejście. Gdy się odwróciłem I spotkałem się z martwej ciszy. Zarówno Hirito i Ito stał z ich usta wiszące otwarte. „Gra na chłopców”, powiedziałem z uśmiechem na twarzy, w pełni zadowolony z mojego strzału. Dałem klub trochę kręcić, kiedy podszedł do torby, aby mój klin. Kayko stał tam z dwójką małych strużki łez spływały jej po policzkach i spojrzeniem, jakby ktoś po prostu zastrzelił swojego psa. „Suchy twarz i dalej,” powiedziałem, gdy odwrócił się i ruszył za duet poprzedzającego mnie.

Grałem cicho całej dziewiątce, mówiąc tylko, gdy rozmawiał. Kayko wyświetli poważniej patrzeć na jej twarz za każdym razem wróciłem do mojej torby, aby uzyskać inny klub, ale do mojej kompromitacji chciałbym zostawić ją stojącą tam w ciszy. Nie chciałem robić sceny na otwartych torach, zwłaszcza gdy miałem wszystkie moje emocje wirując wokół wewnątrz mnie. Nawet kiedy mam dziurę w jednym z numerem 12 i nic nie powiedział. Po prostu po cichu odzyskać moją piłkę i wsadził go do kieszeni.

Z tyłu dziewięć, w tym hellatious rano, okazało się być najlepszym pół runda golfa, jaki kiedykolwiek grał. To była rzeź. Wiem, że to źle, przez kulturę, aby pokazać się z szefem takiego. Ale to było naprawdę dobre bić je w sposób, że aplikował. Kayko nic nie powiedział po pierwszym otworem, ale po prostu po cichu z moich klubów utrzymując wzrok ku ziemi. Skończyłem dziewięciu otworów 10 poniżej par, pokonując Ito o 12 uderzeń i Hirito o 20 lub więcej, co sprawia mi wyraźny zwycięzca całej rundy ogłoszenia gej. Ito skłonił się Hirito dotarliśmy do parkingu i przemówił do niego po japońsku. Po Hirito odpowiedział odwrócił się i spojrzał na mnie z wyrazem obrzydzenia na twarzy. Mógłbym powiedzieć, że nie był zadowolony. Dał krótki łuk i powiedział „dobra gra” przed włączeniem się gwałtownie i wyruszeniem do swojego samochodu.

Kiedy był z ucha strzał Hirito spojrzał na mnie i powiedział: „Co do cholery chodziło Mike? Byłaś bardzo lekceważące. ”

Cieszę się, że nie uderzać go martwego w twarz. Mogło to sprawia, że ​​czuję się lepiej, ale to nie rozwiązało sytuację. „Naprawdę ?!” I odpowiedział jak przygotowane, aby wyładować na nim. „A co z szacunku Pokazałeś mi, nie informując mnie, że jesteś właścicielem firmy? A co Kayko? Nie sądzisz, że powinienem mówiono, że była prezes? ”

Hirito wyglądał trochę oniemiała. Nie sądzę, że spodziewał bym mówić tak jak ja, a ja najwyraźniej złapał go z tropu. Już miał coś powiedzieć, kiedy zatrzymał się i uniósł brew. Mógłbym powiedzieć, jego umysł pracuje na milion mil na godzinę. Warknął coś do RUU w japońskim ogłoszenia gej który natychmiast pobiegł do swojego samochodu z jego torby golfowej w tym wątku. W końcu przemówił po RUU zniknęła.

„Będziemy rozmawiać po powrocie do domu.” Powiedział przed odwracając głowę do swojej siostry. „Kayko!” Warknął przed krzycząc na nią w języku japońskim. Nie wiem, co to było to, że powiedział, ale na pewno włączył wodociągów. Łzy wylana z oczami jak Hirito odwrócił się i stomped off kierunku swojego samochodu.