Lena położył mnie na łóżku, wziął mnie za rękę

Lena położył mnie na łóżku, wziął mnie za rękę, umieścić je na swoich kajdankach i związany z zagłówkiem. Potem zdjął wszystkie swoje ubrania, więc mogę tylko bransoletki i pierścionki. Potem przyniósł wielki aparat i zaczął mnie, aby zrobić zdjęcie.
girl-1258738_1920
Lena: Aww, jak piękny, jak sexy !!!

Uśmiechnęłam się. Położyła aparat, usiadł i zaczął masować moją cipkę.

Lena: Och, co za wielka dziura w prawo w Sali Króla Gór. Ale kim jest ten Król ?? On już jest !!!

Lena zaśmiała. Dotykanie moją cipkę, ona wyciągnięta z szampanem paczki, potem wyłowił z pudełka taśmy. Lena pokazała mi ją mocno ugruntował w cipkę, a następnie otworzył szampana i nalał trochę na pasek i zaczął się ze mnie śmiać, aby go wprowadzić. I jęknął.

Lena: Widzę twój kisonke cieszyć shampansoe !!!!

Stopniowo doszedłem. Potem nachila lizać moją łechtaczkę, to łaskocze. Potem jej język był całkowicie w cipie. Potem oblizała sutki i surowo lanie moją cipkę.

Lena: No ka, obrócić wokół odbytu, drogi !!!

Odwróciłem jej tyłek. Nalała więcej szampana na pasku, a następnie nasmarować je smarem i delikatnie umieścić w moim odbytu rozciągnięta. Och, super !!! Tylko rozkosz !!! Kiedy skończyła zaczęła naciskać na taśmę w ustach.

Lena: Chodź, pić sok, baby!

A potem usiadł i zaczął … srać w ustach !!! Maja drania !!!! Potem poprosił go, aby to wszystko powtórzyć, too. Ale zrobiłem wszystko oprócz tego gówna w ustach.

Myślę, że ciąg dalszy nastąpi …)

Zaczęliśmy Julia komunikują się dobrze w całym cztery lata temu, kiedy byłem 17. Przed Wiedziałem, że Julia jak miły seksowna brunetka z małymi piersiami, wysoki piękno jest 4 lata starszy ode mnie. Wcześniej był najlepszym przyjacielem mojej starszej siostry (która nawiasem mówiąc już został wymieniony w jednym mojej historii), a ona często przychodził do nas odwiedzić, długo rozmawiając z moją siostrą i moja starsza siostra zapytała Julia opiekować się młodszą siostrą, która była wtedy właśnie 7-8 lat. Ale potem, moja siostra stała się zbyt dużo pracy i chcą, że Julia ma mniej przyjaciół. Teraz Julia stał się moim najlepszym przyjacielem (proszę zauważyć, że jest przyjacielem, a nie dziewczyną). Mieliśmy okazję porozmawiać o wszystkim, nawet dyskutować seks. Teraz często chodził na zakupy z Julia, jesteśmy razem nazhiratsya do utraty wytrzymałości i przyjazny obserwował moją małą siostrę.