Istnieje kilka razy w życiu człowieka, kiedy wszystko po prostu przerywa pracę

Istnieje kilka razy w życiu człowieka, kiedy wszystko po prostu przerywa pracę. Jeden z nich, na przykład, kiedy twoje stopy zsunąć pedałów roweru i sprowadzają się mocno na tym pasku w środku. Dla większości facetów, że przestaną Cię martwy w swoim utworów. Miałem ten sam rodzaj doświadczenia, kiedy zobaczyłem Hirito stoi przede mną. Początkowy pęd emocji wahała się od gniewu i strat, do skrajnego oburzenia i niedowierzania. Dlaczego Hirito nie powiedział mi, że był właścicielem firmy? Dlaczego fasady? Dlaczego nie Kayko mi powiedzieć? Czy ona jest „gwarantem” do umowy? Jakie inne niespodzianki było w sklepie dla mnie? Mój umysł przechowywane wyścigi gdy stałem tam z moimi ustami nie otwiera pewny jak będę reagować. A jeśli chodzi o jego bezwładne ass pretekstem naciskając biznesu, „What a load of shit”, pomyślałam, spojrzał Hirito zobaczyć łuk nogami RUU zbliża z torbą Hirito użytkownika. Musiał dostaje się ponieść jej fucking dziś rano, bo wyglądał na w czasie rzeczywistym dyskomfortu.
erotic-429760_1280
„Tak, jak się gra postępuje?” Hirito zapytał, patrząc na mnie z wyrazem dość obronną.

Na szczęście dla mnie Ito zaczął informowaniu go zdobyć rano i wydarzenia. Jak mówił do Hirito Odwróciłam się twarzą Kayko. Miała prawdziwy wygląd niepokoju i obaw na jej twarzy, wziąłem kilka koniecznych kroków, aby zmniejszyć dystans między nami. Czułam moje serce waliło mi w piersi, a moje kolana chwieje się trochę jak wszedł prosto do niej.

„Tak …” Zacząłem, wciąż nie jestem pewien, jak czułem, o tym wszystkim. „Pozwól mi dziką przypuszczenie, że jesteś prezesem spółki.”

Mogłem wyraźnie zobaczyć Kayko napinać z tonu mojego głosu. Jestem pewien mogła powiedzieć, że byłem trochę wkurzony. Czekaj, pozwól mi zmienić, byłem bardzo wkurzony! Cała ta opera mydlana miał znamiona bawi mnie pała. Nie wiem, o reszcie was, ale to miało smak co mi się być naiwny idiota i mi się nie podoba, że ​​zbyt dużo.

Kayko spojrzał na mnie, potem na Hirito, a następnie z powrotem do mnie jeszcze raz, zanim odpowiedział. „Tak. Jestem prezesem, ale Hirito prowadzi firmę. Został on utworzony w ten sposób przez naszego Ojca. „Odparła cichym głosem skinieniem głowy zamiast dziobu.

„Widzę”. To było wszystko, co mogłem myśleć powiedzieć w tej chwili. Gdybym obudził się rano z tarce serem przebijał się mój tyłek nie byłby bardziej zaskoczony niż ja teraz. To było wszystko, co mogłem zrobić, aby zachować mój spokój i po prostu nie zgaśnie na wszystkich tam i wtedy. Był on również w tym momencie zdałem sobie sprawę, że naprawdę czułem się sam. Nie jest to rodzaj sama czujesz, kiedy jesteś w swoim pokoju w nocy i życzymy można coś robić, ale ten rodzaj spokoju, że czujesz, kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz nikogo do rozmowy, nie-gdzie iść, a nikt do rozmowy, która nie była związana z tym całość popieprzone sytuacji, że znalazłeś się w środku. Izolowany rodzaj spokoju, który opuszcza swoje serce tam być rozbita na kawałki bez miłosierdzia, a dusza otwarta do dewastacji. To właśnie podczas tej krótkiej chwili samooceny zauważyłem Kayko. Wyraz jej twarzy zmienił się jeden z lęku i żalu, kiedy rozważał moją sytuację. Mogła powiedzieć, że popełnił straszną pomyłkę, ale teraz na łasce przypływ. Miała zamiar mieć do czynienia z tym, co reperkusje przyszedł z portalu pomogła tkać i żyć z wyniku.