I rozprzestrzeniania jej nogi

Przy stole, ona już obsadzone najnowszych raportów i zestawień, woda mineralna nie jest steplilas. Rozejrzała się. Negocjacje na neutralnym gruncie … nie rozumiem preferencje partnera nie musi być zawieszony …
Tak … to jest to … O, Boże …
Przed Natalie siedziała kobieta około pięćdziesiątki, z jeszcze wyblakłych oczach. Przytaknęli siebie.
Natalie wyglądała na chwilę siedział naprzeciwko niego.
Druga kobieta siedziała na młody człowiek z długimi włosami wyciągnął z powrotem na karku jedwabną wstążką.
Poprawił okulary i spojrzał w jej kierunku. I skinął głową. Natalie go znali. To był jej noc gościem.

I rozprzestrzeniania jej nogi i przycisnął usta do uroczej zarodku. Mała kliator pod moim umiejętne języka zaczęła stopniowo wzrastać. Gdzieś w głębi pochwy u kobiet zalane moje soki usta, a ja otrzymałem jeszcze silniejszą język. Zwilżyć palec wskazujący do ust, zacząłem powoli wsuń go do tylnego otworu jest trudne. A kiedy w końcu zapadł odbytu, zaczęli się tam poruszać. Dziewczynka zaczęła jęczeć i wić się pod moimi pieszczotami. Ogolona przed tym pre-łonowe, Susan, nalilsya krwi i obficie miłością wygaśnie soki. Slaver dwa palce drugiej strony, ja wprowadziłem ich do tego słodkiego gorącej cipki, wciąż porusza się w odbyt. Teraz obydwa traktuje jej otwory, jeden za drugim z przodu. Mój język jest włączony bioder i pośladków, a wkrótce wszyscy nogami lśniące z moją śliną, Jęknęła i wygiął plecy, podmahivaya rękę. Ale nie spieszyć rzeczy.

 

piersi, przepiękny, dziewczyna za wyprostował górę i różowe sutki zaprosił mnie do odwiedzenia. Mój język natychmiast przyjął zaproszenie. Te słodkie sutki cudem znalazła się w ustach. Och, jak miło było. Teraz dziewczynka miała dreszcze, a ona była blisko orgazmu. Ale nie zatrzyma się i nadal tego działania. Od czasu do czasu I wyciągnął rękę do pochwy i oblizał palce pokryte śluzu Susan. Była mamrocząc coś, ale jej usta były zakleyan tynk, a ja nie mogłem zrozumieć, co ona krzyczała. Ostatni raz Susan łukowate plecy i upadł rzucił się na stole, na którym leżała.