Dwa dni później pola zaczęły pojawiać się

Dwa dni później pola zaczęły pojawiać się. A było ich sporo! Większość pól w pierwszej fali mieliśmy nic ale ubrania dla bliźniąt, podczas gdy niektóre miał dokumenty i pliki w nich. Po przybyła pierwsza partia po prostu zacząłem układając je w garażu zamkniętym. Pomyślałem dziewczęta przejść przez nich i dowiedzieć się, co było, co w swoim czasie. Poza tym, ja nie wiedziałem gdzie umieścić to wszystko tak więc garaż był tak samo dobre miejsce jak każde inne. Co drugi dzień, na następny tydzień ciężarówka UPS pojawił się z co najmniej 10 lub 12 pól każdym razem. Garaż był coraz pełny, więc musiałem zaparkować SUV zewnątrz. Nie sądziłem, że miał tyle gówna, ale potem znowu Kayko musiał całkowicie pusty dom. W sumie było 62 skrzynek i trzy odcinki dostawy dla jakiegoś frachtu lotniczego. Kayko zdecydowanie jest dokładna. 15 dni po tym, jak odszedł Kayko zwany późnym wieczorem, aby dać nam znać, że wrócą. Miałem wielką ulgę i tak były Mark i Erin. Wszyscy brakowało ich i naprawdę czekaliśmy na nich wraca do domu.

Vídeo-porno-lésbico-con-arnés.-Sexo-anal-entre-lesbianas

„Mike” Kayko powiedział na koniec naszej rozmowy, „mam coś bardzo ważnego do tobą porozmawiać kiedy wracam do domu. Czy będzie dostępna przez kilka dodatkowych dni? ”

„Tak, jestem miodu”, odpowiedziałem. „David powiedział mi trochę czasu, co potrzebne. Czemu? Co to jest?”

„Nie zamierzam dostać się do niego teraz,” powiedziała z określonym surowością do jej głosu. „Wystarczy być przygotowane usiąść na chwilę. Musimy iść. Taksówka czeka na nas na lotnisku. Zobaczymy się jutro wieczorem. Kocham Cię Kochanie.”

Byłem zaskoczony. Nie miałem pojęcia, co to było, ale dla Kayko aby złożyć zamówienie tak, to musiał być bardzo ważne. Chciałem ją i dzieci dobrze i powiedział im, że zobaczę ich na lotnisko następnego dnia. Aby powiedzieć, że byłem na szpilkach to za mało. Co może być tak ważne, że ona chce, żebym się z pracy?