Był czerwiec; Sherri było skończyć szkołę w tym dniu

Był czerwiec; Sherri było skończyć szkołę w tym dniu. Sherri i chciałem Kay tu być w tym dniu jednak, że nie było tutaj. Sherri opuścił rano iść przygotować się do studiów z przyjaciółmi. Obiecałem jej, że będę tam po południu, żeby ją obejrzeć.

Strach w obliczu życia bez Kay uderzył mnie jak ubrany na studiach Sherri jest. Po pierwsze, nie wiedziałam, w co się ubrać. Zdecydowałem się na moim trzyczęściowym garniturze. Miałem nawet zamiar nosić krawat jednak, że pomysł zakończył się, kiedy pojawiło górny przycisk na mojej białej koszuli.

Byłem całkowicie stracił, jak trzymałem przycisk do koszuli w ręku. Mogę uszyć rana zamknięte, jeśli miałem zbyt z żyłki, ale nie mogę szyć prosty przycisk na mojej koszuli. To było zabawne dla mnie, aż rzeczywistość to przyszedł do mnie. Byłem bezradny bez Kay. Sherri się pod opieką takich rzeczach od Kay nie było już. Jednak, którzy będą to robić, gdy Sherri w lewo w ciągu kilku miesięcy.

Moja radość widząc Sherri absolwent szybko okazało obawiać się samotności. Mogłem przetrwać tygodnie, miesiące w dżungli, więc pomyślałem, że może nie trwać cztery dni na własną rękę tutaj, w domu. W rzeczywistości, jak mi ciągnąc moje buty na Pomyślałem, że byłoby lepiej, gdyby po prostu poszedł i żył w dżungli gdzieś.

 

Te szalone myśli w mojej głowie dogonił mnie. Kiedy stałem się od wprowadzenia moje buty na sali zaczęli się kręcić. Mój żołądek zaczął przerzucać jak wpadłem do łazienki w naszej sypialni. Zrobiłem ją do toalety jak wymiociny wpadł z mojego żołądka. I zwymiotował na śniadanie Sherri uczynił dla nas, jak i suche falujący mój żołądek w kolejce, jak również. Na domiar najgorsze miałem to wszystko na mój garnitur i spodnie. Tyle o sobie mój garnitur, pomyślałem, patrząc w lustro. Umyłem twarz, szczotkowane złego smaku z ust moich, i wrócił do sypialni.

Podszedłem do szafy i wyciągnął parę dżinsów od wieszaka. Widziałem też czarną koszulę polo, że złapałem, jak również. Rozebrałem a potem ubrał się w nich. Powiedziałem również, piekło z butów. Wyciągnąłem moje czarne wysokie buty armii polerowane z szafy. Do tej pory, nie obchodziło mnie to, co wyglądało.

Dyplomowy Sherri był w naszym lokalnym centrum obywatelskiej. Przyjechałem i patrzył, jak z mojego samochodu pary dostał od swoich pojazdów. Szli ręka w rękę, jak również stojący w parze u drzwi czeka się dostać do środka. Rodzicami tutaj, aby obejrzeć ich synów i córki otrzymują dyplomy.

Wyszedłem z moim samochodzie sam. I podszedł i stanął samotnie w linii. Niektórzy ludzie w linii znał mnie. Pytali, gdzie Kay. Powiedziałem im, że nie czuje się dobrze i nie mógł zrobić. Widziałem nawet kilka osób wiedzieliśmy rozmawiając między sobą, a potem patrzy na mnie.

Miałem dość dużo słyszał wszystkie plotki wokół naszej małej społeczności o Kay i mnie. Wahały się od tego, zrobiłem się z nią do zwykłego prawdy, że nie chodził na mnie. Nigdy nie był jeden, który dbał, co ludzie myślą o mnie aż do tego dnia. I nawet ponad słyszałem niektórzy ludzie rozmawiają.

„Ten biedny Sgt. J jego pierwsza żona pochodzi z niego, a teraz jego druga żona wyszła na nim, „powiedziała kobieta z inną kobietą kilka miejsc przede mną w kolejce.

Spojrzałem na ziemię wstydzić jak przyniósł głowę z powrotem zobaczyłem Kay stoi na rogu budynku. Pobiegłem na linii, jak poszła za rogiem. Mam tam i musi być ponownie widzenia rzeczy, ponieważ nie było Kay i nigdzie, że mogła poszedł. I był bliski dopiero się do mojego samochodu i wyjeżdża. Jednak nie mogłem po prostu się i zostawić Sherri. Oparłem budynku zbierania mój spokój.