A teraz do samej historii

A teraz do samej historii. Miałam tylko 19, i jesteśmy już bardzo dobrze skomunikowane z moją Julią. Zaledwie tydzień Juleńka miał skręcić 23. Myślałem długo, co dać. Nawiasem mówiąc, w tym czasie, Julia lat, ponieważ nie był człowiekiem. Więc zdecydowałem się na książki o gotowaniu. Chociaż no-, pomyślałem. To jest zbyt nudne. Może pudełko czekoladek oraz bukiet kwiatów? Tak nuuuu! To jest naprawdę bardzo suche i nudne ponownie. I wtedy do mnie dotarło. Dokładnie !!! Dam jej, że jedna z płci seks za darmo shopa-, zdecydowałem. Po tym wszystkim, że od dawna miała chłopaka, a ona miała nikogo, kto by poczuć radość z seksu, więc niech samo się bawić.
girl-1258739_1280
Poszedłem do najbliższego sklepu płeć, który nie był tak daleko od domu. Jeśli mam być szczery, zawsze myślałem, że sex shopy pracują Super mega sexy półnaga dziwki, to i staramy się atakować twardzieli. Ale to, co dziwne, znalazłem za ladą zwykłych smukłych skromnyashku wszyscy którego ciało było pokryte dżinsy i miły svitorochkom. W sklepie I zatrzymał się na strapon i wibrator. Tutaj !!! Myślałem, że jestem wielkim darem. (Jego druga obchodzony Julia sama ze mną w domu, bo moja siostra nie może przyjść). Kupiłam też bukiet kwiatów, który umieścić adnotację „Jesteś już dawno nikt nie miał dobry czas seks za darmo, znalazłem dla ciebie, który to zrobi,” Oczywiście, że odnosił się do wibratora.

Więc ubrań w jej pięknym mieszkaniu. Po wejściu ona przytula mnie, a ja jej pogratulować. Bierze dary, nie patrząc na opakowaniu, stawia wszystko na sofie. Potem wyciąga notatkę z bukietem, przeczytaj go z uśmiechem. I nagle … Skoki na szyję i całuje go namiętnie. Jestem w szoku. Blisko niej delikatnie pachnie perfum Chanel No. 5 oraz mieszaniny delikatnym zapachem kobiecego ciała. I nie mogę się wydostać z jej uścisków i pocałunków. My już się i stała się twarda jak kamień.

Julia: Chodźmy do łóżka, kochanie !!!

Cholera, wiedziałem, że Julia myślał o notatki, które w nim mam na myśli siebie. !!!

Jestem dobrze, moja droga!

Julia: zdjąć spodnie i pokaż mi swoją macho !!! – W czasie, gdy siada mi na sofie, a ona stoi obok niej.

Zdejmę spodnie i Julia natychmiast zaczyna wściekle ssać. Najpierw bierze w ustach tylko głowy, ale potem wszystko jest w pełni członkiem w ustach, aż do jąder. Dosłownie 5 minut później czuję, że mogę skończyć.

Julie: Chodź, zakończy się w ustach !!!

I wściekle i długi finisz prosto w jej usta seks za darmo i każdej kropli szybko połknął.

Julia: kogut niesamowite !!!!

Jestem również ka pozwól mi spróbować Kisochka !!!

Julia: dobrze, tylko dziwi mnie, a potem zobaczę swoje małe prezenty))